מזותרפיה

עור פנים צעיר ובריא הוא משאת נפשן של רוב הנשים, שחולמות על מראה זוהר וקורן. יחד עם זאת, נשים רבות נרתעות מטיפולים פולשניים להצערת עור הפנים ולא ממהרות להיכנס מתחת לסכין המנתחים ולסבול מתופעות לוואי וכאבים במטרה להיראות יפות ומטופחות. לכן, אחת הדרכים הטובות ביותר להשגת עור כזה היא באמצעות טיפולי מזותרפיה, המשמשים לטיפול במגוון בעיות עור ומביאים לתוצאות מרשימות בטווח הארוך והקצר, תוך כמה טיפולים קלילים.

במה מטפלת מזותרפיה?

טיפולי מזוטרפיה עם גלי רדיו וגם מזותרפיה רגילה, משמשים לטיפול בבעיות עור שונות, שחלקן נובעות מבלאי טבעי של העור ותהליכי הזדקנות שגרתיים וחלקם עקב חשיפה ממושכת לקרינת השמש ונזקי מזג האוויר והסביבה. מזותרפיה רגילה ומזוטרפיה עם גלי רדיו מסייעת לטשטוש והעלמה של קמטי גיל, כתמי פיגמנטציה, הבהרת העור ועוד.

מזותרפיה רגילה

מזותרפיה רגילה מתבססת על תהליך במהלכו מתבצעת פציעה מבוקרת של העור באמצעות 12 מחטים זעירות המוחדרות אליו. במקביל למחטים מוזרק לעור קומפלקס חומרים המבוסס על חומצות היאלרוניות – חומר הנמצא באופן טבעי בגוף ולפיכך גורם למינימום תופעות לוואי, אשר לעיתים לא מופיעות כלל. את הטיפולים רצוי לבצע עד 10 פעמים במרווחים של כשבועיים ולאחר מכן העור מתחיל בתהליכי החלמה וניקוי. התחדשות התאים כוללת שחרור הדרגתי של קולגן ואלסטין, התורמים להצערת העור כך שהוא רך וחלק וטשטוש כתמים וקמטים למראה צעיר ומלא חיים.

מזוטרפיה עם גלי רדיו

מזוטרפיה עם גלי רדיו היא שיטה אף יותר משוכללת והיא כוללת שיקום כפול של העור – גם על-ידי פציעה מבוקרת וגם על-ידי חום. מזוטרפיה עם גלי רדיו נחשבת להליך פורץ דרך בתחום של טיפולי אנטי אייג’ינג והיא מטפלת במגוון בעיות עור נוספות כגון פוסט אקנה, הבהרת העור ועוד. בנוסף, היא מתאימה לכל סוגי העור, כך שהיא הפתרון האידיאלי עבור כל אחת שחושקת בעור פנים בריא, גמיש וחלק. במהלך הטיפול מכוונים אל העור גלי רדיו המעלים בצורה מבוקרת את טמפרטורת התא ל 42 מעלות. הטמפרטורה הגבוהה מעודדת את בניית הקולגן וייצור האלסטין בתאים – החומרים האחראיים על גמישות העור והמראה המוצק והמתוח שלו. מדובר בטיפול שאינו כרוך בכאבים או תופעות לוואי והוא מביא לתוצאות מרשימות בטווח זמן מידי.

מזוטרפיה עם גלי רדיו ביחד עם מזותרפיה רגילה – שילוב מנצח

כאמור, ניתן לשלב מזותרפיה רגילה עם טיפולי מזוטרפיה עם גלי רדיו, על-מנת למקסם את התוצאות של כל טיפול וליהנות מעור ממראה צעיר וחלק מתמיד. השילוב בין שני הטיפולים הקלילים האלו מביא להאצה משמעותית בקצב התחדשות התאים והתוצאות נראות מיד ואף מחזיקות מעמד לזמן ארוך.

גלריית לפני / אחרי

אנטי אייג'ינג באמצעות מזותרפיה

אנטי אייגינג - מזותרפיה

מזותרפיה עם RF

נבנה ע"י CXM ניהול חווית לקוח