הצרת היקפים

התחום של מיצוק הגוף והפנים נחשב לאחד הבסיסיים והחשובים ביותר בעולם הרפואה האסתטית. מיצוק הגוף והפנים תורם למראה בריא וצעיר ועור נטול קמטים, סימני גיל, צלקות אקנה ועוד. כדי ליהנות מטיפולי אנטי אייג’ינג ברמה גבוהה וטיפולי מיצוק הגוף והפנים שבאמת מביאים לתוצאות מרשימות, מומלץ להכיר את הדרכים השונות בהן ניתן לבצע טיפולים אלו.

הדרכים לבצע מיצוק הגוף והפנים

  • רטט.

ניתן למצוא בשוק מבחר מוצרים עבור מיצוק הגוף והפנים, באמצעות טכנולוגיה של רטט. מכשירי הרטט מתחלקים לפריטים שלובשים מתחת לבגדים, כמו חגורות או טייצים מיוחדים מבד אלסטי ונושם הנצמדים אל הגוף ומגבירים את פעילות השרירים ואת זרימת הדם במטרה להצר היקפים. סוג נוסף של מכשירי רטט הוא כאלו הנמצאים בדרך כלל בחדרי כושר ומטרתם להגביר ולמקסם את פעילות השרירים תוך כדי פעילות גופנית שגרתית. החיסרון של מכשירים אלו, שנועדו בעיקר לשימוש ביתי, הוא שהם מיועדים בעיקר עבור אזורי גוף גדולים כמו המותניים, הירכיים והאגן ולא מטפלים באזורים קטנים ועדינים כמו הפנים.

 

  • גלי רדיו.

היתרון של גלי רדיו עבור מיצוק הגוף והפנים הוא שהם תורמים גם להצרת היקפים וגם למיצוק רקמת העור, שלא כמו פעילות ספורטיבית למשל, שעשויה לסייע בהצרת היקפים אך מותירה עור עם סימני מתיחה וקמטים. הטכנולוגיה של מיצוק הגוף והפנים באמצעות גלי רדיו כוללת שליטה בעומק הטיפול וחימום, המתמקד באזורים שנבחרו לטיפול בגוף או בפנים. גלי הרדיו עוברים בעוצמה גבוהה אל תוך העור, ושם גורמים לסיבוב מהיר של מולקולות המים הרבות הנמצאות בהן ולפגיעה מיקרוסקופית בסיבי הקולגן. כתוצאה מכך, נוצרים סיבי קולגן חדשים, מה שמוביל לתוצאה מרשימה של עור במראה חלק, צעיר ואסתטי.

 

  • משחות וקרמים.

תחום הקוסמטיקה כולל אינספור קרמים, משחות ותכשירי אנטי אייג’ינג שמטרתם היא מיצוק הגוף והפנים. רוב התכשירים האלו מתבססים על החדרת לחות ברמה גבוהה אל עור הפנים והגוף, כמו גם חומרים מחדשי רקמות, נוגדי חמצון, ויטמינים, מינרלים ועוד. בחלוקה גסה ניתן להבדיל בין חומרים צמחיים על בסיס טבעי וחומרים המבוססים על כימיקלים ועברו בדיקות מעבדה וניסויים בטרם יצאו אל השוק. המטרה היא אחת – מיצוק הגוף והפנים. אולם בדרך כלל, מומלץ להשתמש בתכשירים אלו בשילוב עם טיפולים אינטנסיביים יותר עבור מיצוק הגוף והפנים, כמו טיפול בגלי רדיו.

גלריית לפני / אחרי

הצרת היקפים

סדרה משולבת של הצרת היקפים בבטן המשלבת שני מכשירי מיצוק

הצרת היקפים

סדרה משולבת של הצרת היקפים בישבן בשילוב שתי מערכות מיצוק

נבנה ע"י CXM ניהול חווית לקוח