הסרת קעקועים ללא צלקות

מיליוני אנשים ברחבי העולם נושאים אותם בגאווה. הם יכולים להיות גדולים או קטנים, צבעוניים או בשחור לבן ויש אף כאלו שזוהרים בחושך. אלו כמובן הקעקועים – הטרנד שאף פעם לא מפסיק להיות אופנתי. רוב האנשים שמתקעקעים מצפים לחיות באושר עם הקעקועים שלהם לכל החיים, אבל מה קורה כשמתחרטים והקעקוע פתאום לא מתאים? כאן נכנס לתמונה הנושא של הסרת קעקועים בלייזר ללא כאבים.

למי מתאימה הסרת קעקועים בלייזר?

נהוג לחשוב על קעקועים כעל משהו שילווה את האדם לכל החיים. הבעיה מתחילה כששיקול דעת שפעם נראה לנו הגיוני והחלטות שפעם הרגישו לנו כנכונות, לא עומדים במבחן הזמן. הסרת קעקועים בלייזר ללא כאבים מתאימה לכל אדם שמרגיש שהגיע הזמן להיפרד מהקעקוע שלו, שהוא כבר חסר את הסמליות שאפיינה אותו בתחילת הדרך או שהוא מפריע לו מבחינה אסתטית. גם אנשים שקעקעו את שמות בני הזוג שלהם וחוו פרידה מסתייעים בשירות של הסרת קעקועים בלייזר ללא כאבים וכמוהם גם אנשים ששינו את אורח החיים שלהם או מצאו עבודה רשמית שלא ניתן להופיע אליה עם קעקועים. הסרת קעקועים בלייזר ללא כאבים מתאימה גם למי שהקעקועים מהווים סימן היכר שלו והוא זקוק לשינוי תדמיתי.

במה שונה הסרת קעקועים בלייזר כיום מהשיטות של פעם?

לתחום של הסרת קעקועים בלייזר נוצר עם השנים מוניטין מפוקפק וזאת משום שבעבר, הסרת קעקועים בלייזר הייתה הליך כואב ומסובך. אנשים שביצעו הסרת קעקועים בלייזר דיווחו על כאב עז בזמן הטיפול לאחריו ובנוסף, תופעות כמו צלקות לא אסתטיות במקום בו היה קעקוע.

כיום, הסרת קעקועים בלייזר נעשית בשיטות חדשניות והטיפול כאמור אינו כרוך בכאב ובוודאי שאינו מותיר צלקות או סימנים. השכלולים הטכנולוגיים של השנים האחרונות סייעו ביצירת מכשור ייעודי שהופך את התהליך של הסרת קעקועים בלייזר ללא כאבים לקליל, מהיר ויעיל.

כך עובדת הטכנולוגיה של הסרת קעקועים בלייזר ללא כאבים

קעקועים מתבצעים על ידי דקירת העור באמצעות מחט, דרכה מחדירים צבעים שונים הנטמעים בעומק האפידרמיס ונשארים שם למשך שנים רבות ואף לכל החיים. הסרת קעקועים בלייזר ללא כאבים מתבצעת גם באמצעות חדירה אל עומק העור, אך באמצעות קרני לייזר ממוקדות המפרקות את הפיגמנט ממנו עשוי הקעקוע, עד שהוא מתפורר ומסולק באופן טבעי על-ידי פעילות התאים בגוף. השימוש בטכנולוגיית הלייזר מאפשרת לכוון את אורך הגל החודר אל העור ולהתאים אותו ספציפית לפיגמנט אותו שואפים להסיר. לכן, הסרת קעקועים בלייזר מביאה לתוצאות מדויקות ואף מוזילה את עלויות הטיפולים, שכן התהליך מתקצר משמעותית וכולל מספר בודד של מפגשים קצרים.

נבנה ע"י CXM ניהול חווית לקוח