החדרת לחויות

אחת המטרות של טיפולי פנים איכותיים היא החדרת לחויות לעור, שסובל פעמים רבות מיובש, אדמומיות, תחושה של גרד ומראה דהוי ולא חיוני. יש כמה סיבות שבגללן עור הפנים יכול להיות יבש ומחוספס: גנטיקה, תזונה לקויה, מחסור בוויטמינים ומינרלים, עישון וצריכת אלכוהול, לחץ נפשי, חשיפה לאקלים קיצוני ושינויים בטמפרטורות, מגע עם חומרים סינטטיים ועוד. לא משנה מה הסיבה, החדרת לחויות לעור יכולה לסייע לו להשתקם ולהיראות נהדר. אז למה צריך לשים לב לפני שפונים לטיפול פנים?

החדרת לחויות לעור צריכה להיעשות רק אחרי אבחון קפדני

אם את סובלת מעור פנים יבש וזקוקה לטיפול של החדרת לחויות לעור, חשוב שתבחרי היטב את מי שמטפלת בך. בעידן בו יש שפע של קוסמטיקאיות ומכוני טיפוח צצים כפטריות אחרי הגשם, קשה להבחין מי מקצוענית אמתית ומי מבצעת את הטיפול ברישול – מה שיכול להוביל לתוצאות לא מספקות, או, במקרה יותר גרוע: לנזק לעור.

לכן חשוב להבין שטיפול של החדרת לחויות לעור צריך להיעשות רק אחרי אבחון מקיף של עור הפנים שלך. כשם שיש שפע של מטפלות, יש בשוק גם שפע של מכשירים וכל אחד מהם מתיימר להיות זה שישקם את עור הפנים שלך ויסייע לו להיראות חלק ובריא. אולם דווקא בגלל המגוון הגדול של המכשירים, טיפול של החדרת לחויות לעור צריך להתבצע רק אחרי שהמטפלת אבחנה את סוג העור שלך, התבוננה בו היטב, בחנה אותו תחת מכשור מקצועי ותשאלה אותך לגביו.

מה קורה אחרי האבחון?

טיפול פנים איכותי מבוסס אפוא על התאמה אישית ואין פתרון אחד שיעיל עבור כולם. אחרי שהמטפלת אבחנה את סוג עור הפנים שלך ואת הבעיות הייחודיות לו, היא יכולה להתאים לך את המכשיר הטיפולי הנכון וכך להבטיח כי התוצאות יהיו מרשימות ומהירות.

 

 

נבנה ע"י CXM ניהול חווית לקוח