אפילציה

אפילציה – השיטה היחידה להסרת שיער לנשים בהריון!
אנחנו חיים בעידן שבו רוב האנשים ובמיוחד נשים, מתייחסים לשיעור כאל בעיה אסתטית שיש לפתור אותה. זו הסיבה שעם השנים הומצאו ושוכללו שלל שיטות להסרת שיער ובראשן הסרת שיער בלייזר. עם זאת, חשוב לזכור כי גם הרבה לפני הסרת שיער בלייזר, השיטה המובילה להסרת שיער באזור הפנים הייתה אפילציה. למעשה, השיטה הזו קיימת כבר קרוב ל 140 שנה, מה שהופך אותה לשיטה הוותיקה ביותר להסרת שיער. לאפליציה יתרונות רבים והיא נחשבת למשל כשיטה היחידה להסרת שיער לצמיתות. לצד זאת, התפתחו כמה מיתוסים סביב הטיפולים וחשוב להפריך אותם כדי שכל אחת תדע שהיא יכולה ליהנות מהסרת שיער באפילציה בצורה בטיחותית וקלילה.
אפילציה מותרת בזמן ההיריון
אחד המיתוסים הנפוצים שהיו פעם לגבי אפילציה, הוא שאסור לבצע אותה בזמן ההיריון. במסגרת הטיפול מחדירים מחט דקיקה לזקיק השערה, דרכה מעבירים גל חום ההורס את הזקיק. הסברה הייתה שהמחט החשמלית שבה משתמשים בטיפול מסוכנת לעוברים משום שמי שפיר מוליכים חשמל. חשוב לזכור כי גם באופן טבעי, גוף האדם מורכב ברובו ממים ועובדה כי אין בעיה בטיפולי אפילציה על נשים שונות. מעבר לכך, המתח החשמלי במחט הוא נמוך ולכן לא פוגע בעובר.
הסיבה היחידה שבגינה כדאי לשקול אם כן או לא לבצע טיפולי אפילציה בהיריון, היא במקרה שבו האישה בהריון בעלת סף כאב נמוך ורגישות גבוהה. במקרים כאלו טיפול האפילציה עלול להיות כרוך בכאב או בחוסר נוחות, שיגרמו ללחץ שאינו בריא לאם ולעובר. במקרים כאלו, עדיף לדחות את הטיפול לאחרי הלידה.
אפילציה אפשר לבצע על שיער בכל אורך
עוד יתרון של אפילציה הקשור לתקופת ההיריון, הוא העובדה כי אפשר לבצע את הטיפול על כל אורך שיער ובכל שלב של הצמיחה. הריון לא משפיע על צמיחת השיער ולכן אם סף הכאב סביר, אין צורך להמתין עד אחרי הלידה לטיפול אפילציה. אפשר לבצע אותו תוך כדי ההיריון ולהתחיל ליהנות ממראה חלק ואסתטי. למעשה, ההמלצה היא להתחיל כבר בהריון, משום שאת המראה החלק והמטופח משיגים רק אם מקפידים להגיע לכל סדרת הטיפולים. מכיוון שאחרי הלידה שגרת החיים משתנה ולוקח זמן לחזור למסלול, עדיף לסיים עם הטיפולים לפני הלידה.
אפילציה מטפלת בשיער בכל גוון
יתרון מובהק נוסף של אפילציה על פני טיפולי לייזר, היא היכולת שלה להסיר גם שיער לבן, בהיר וג’ינג’י. זאת לעומת שיטת הסרת שיער אחרות שאינן מסירות שיער בגוונים אלו והוא נשאר על הגוף וגורם למראה לא אחיד ולא אסתטי. לכן, היא נחשבת שיטה יעילה לא רק לנשים בהיריון אלא לכל מי שלא יכול לעשות טיפול הסרת שיער בלייזר. למשל, מי שרוצה להסיר שיער מאזור בו יש קעקוע.
מעוניינת לעשות אפילציה? בחרי בקליניקה המתאימה
טיפול אפילציה חייב להתבצע רק על-ידי מומחים בתחום. מיומנות גבוהה של תפעול המכשור, דיוק, איכות וסבלנות, הם המפתח לטיפול ברמה גבוהה ולתוצאות לטווח ארוך. לכן, בחרי היטב את הקליניקה שבה את עומדת לעבור טיפול אפילציה. וודאי כי צוות המקום הוא בעל ידע וניסיון וכי האווירה בקליניקה נעימה ומקצועית. אם אתם מחפשת את המקום המושלם מהבחינה הזו, שרייני עוד היום תור לרונית חיון – מהקליניקות המובילות בישראל לטיפולי אפילציה. בין שאת בהריון, בעלת שיער בהיר/כהה או פשוט חולמת להיראות טוב יותר ולהיפטר משיער הפנים – טיפול אפליציה אצל רונית חיון, עם המכשור המשוכלל ביותר בשוק, יגשים לך את החלום

נבנה ע"י CXM ניהול חווית לקוח