אודות רונית חיון

כיצד הגעתי להיות קוסמטיקאית טבעית רפואית?
כבר מגיל צעיר העור שלי היה בעייתי. סבלתי במשך שנים רבות מאקנה מודלק מאוד שהתפתח בעקבותיו בשלב מסויים חיידק בדם, שהביא אותי לכדי מצב של אשפוז. שכבתי בבית החולים עשרה ימים שלאחריהם הצליחו לאזן את רמת הדלקת, אולם העור נראה כאילו עבר את מחלת הצרעת.

ממבט על פני היה ניתן לראות כתמים שחורים מלא בחטטים, ובתוכם היתה מעין נקודה לבנה בכל תא ותא. התהלכתי כך במשך עשור. פניתי לרופאים רבים, אולם אף רופא עור לא היה מוכן לטפל בי. מצב עורי היה כל כך קשה, שהרופאים טענו שאף פיליניג לא יעזור במצב הזה וגם אם יעשו לי טיפול פיליניג, הסיכון בפרוצדורה יהיה גדול על הסיכוי להצלחת הטיפול.

הנושא בער בי והחלטתי שאני לא מוותרת ולא מרימה ידיים. מראה פניי הפריע לי מאז ומעולם. הדבר בא לידי ביטוי בהיבט האסתטי אולם, מעל לכל בהיבט הרגשי. החלטתי שאני הולכת ללמוד קוסמטיקה בויצו, חיפה. למדתי וקיבלתי את התעודה אולם הרגשתי שמה שלמדתי לא נותן לי מענה לבעיה עימה התמודדתי. המשכתי ולמדתי את התחום גם בספרד, גרמניה והונגריה, תוך גידול ילדי הקטנים.

בשנת 1996 ביצעתי על עצמי את הפילינג הרפואי הראשון, למרות אזהרותיהם של הרופאים. הצלחתי לפתור את הבעיה שהיתה לי. במשך השנים הללו, הקליניקה שלי עסקה אך ורק בהסרות שיער והתחלתי לבצע טיפולי פנים מתקדמים ורפואיים רק לאחר שטיפלתי בעורי.

כיום, אני מייצגת את המקצוע ומהווה דוגמא אישית, לעור פגום, אקנתי ובעייתי שטופל כהלכה.

ה”אני מאמין” של רונית חיון

חשוב לי לעמוד בפני מה שאני מייצגת. מכיוון שכך, היה חשוב לי להראות מצויין ולהגיע לתוצאות יוצאות מגדר הרגיל, על מנת שאדע שאני עומדת מאחורי מה שאני מבטיחה ללקוחותיי. הידע והניסיון שצברתי לאורך השנים, באים לידי ביטוי, בכל טיפול וטיפול מחדש. אני משלבת מכשור וציוד רפואי מהמתקדמים ביותר בעולם ודואגת להיות מעודכנת גם בהיבט המכשורי היות והוא משלים את הטיפולים ומשדרג אותם. לאורך כל השנים לא הפסקתי ללמוד ולהשתלם. אני לא מתפשרת בתחום ואת הקידמה אני מביאה ללקוחותיי. נכון להיום מעבר לטיפולי הצרות היקפים, אפילציה, והסרות שיער, מתבצעים בקליניקה שלי כמובן גם טיפולי פנים.

אנשים שהכירו אותי בעבר, כיום עוצרים אותי ושואלים, מה עשיתי. חלקם לא מזהים אותי. אני אשה אחרת. בעבר נראיתי מבוגרת מכפי גילי הביולוגי. שנים רבות הלכתי עם השיער פזור על פניי. לא רציתי שיראו אותי ואת עורי. מי שרואה אותי כיום, רואה אותי לרוב עם שיער אסוף ואני נהנית לחשוף את פניי. הרגשתי השתפרה לאין שיעור. חיי השתנו עם השינוי בעורי. את השינוי הזה אני רוצה להביא למטופליי. חושב לי לעזור לאנשים לשפר את איכות חייהם והרגשתם. אני יודעת מנסיוני האישי שכאשר נראים טוב גם מרגישים נהדר וזה משפיע על כל התחומים בחיינו. הנתינה שלי ללקוחותיי באה לידי ביטוי הן בהיבט המקצועי והן בהיבט האישי. אני מתמלאת תחושת סיפוק ושמחה כאשר אני מצליחה לשפר את הרגשתם של מטופליי, בד בבד עם מראה פניהם. זו שליחות עבורי לטפל ולעזור לאנשים להראות טוב ולהרגיש טוב יותר

נבנה ע"י CXM ניהול חווית לקוח